ÇOCUK DOKTORU

EĞİTİM KADROMUZ BİLİM KURULUMUZ TSESTEM-MAKER ATÖLYESİYABANCI DİL EĞİTİMİREHBERLİKBRAİN MODİFYPROFİL ANALİZ TESTİ (PAT)ANAOKULUİLKOKULORTAOKULANADOLU LİSESİFEN LİSESİPSİKOLOGGELİŞİM AKADEMİSİÇOCUK DOKTORUYENİ NESİL DERSLERÇİFT DİPLOMA ÇİFT DİLLİ EĞİTİM

UZMAN ÇOCUK DOKTORU DR. SABAHAT KARAKAŞLILAR

Merhaba.

5 Ocak 1977 Bursa doğumluyum. Bursa Altıparmak İlkokulu'nda ve Bursa Kız Lisesi'nde okudum. Kendimi bildim bileli doktor olmak istiyordum. Hayalimi İstanbul Tıp Fakültesi'nden 2000 yılında mezun olarak ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı'da 2005 yılında uzmanlığımı tamamlayarak gerçekleştirdim. Uzman olduktan sonra, önce Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde 1 yıl, sonra da Bursa Acıbadem Hastanesi'nde 12 yıl çalışarak meslek hayatımı sürdürdüm, ardından kendi isteğim ile ayrılarak muayenehanemi açmaya karar verdim. 2012 yılında Bursa Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği bölümümü bitirdim. 2019 döneminde Açıköğretim Fakültesi Gastronomi bölümünü bitirdim.


İspanyolca öğreniyorum, amatör olarak Tango dansı ve müziği ile ilgileniyor, çeşitli eğitimlere katılıyorum. Dünyada ve özellikle güzel ülkemizde gezecek pek çok yer, tanışacak çok insan, tadacak güzel tatlar olduğuna inanıyor ve bu düşünce ile geziyor, gezi yazıları kaleme alıyorum. 2018 ocak ayından itibaren, muayenehanemde çocuklarımla birlikte kendi hikayemi yazmanın ve hayat denilen serüvenime devam etmenin, mesleki bilgi düzeyimi daha çok geliştireceğine inanarak sizlerle birlikte olmaya başladım. Doğduğum şehrimde, ailem olarak gördüğüm sizler ile, çocuklarımla birlikte sağlıklı, mutlu, akıllı ve başarılı bir geleceğe her gün yeni heyecanlarla devam ediyorum.


DR. SABAHAT KARAKAŞLILAR

FOTO GALERİ

Paylaş :