Uludağ Koleji Haber & Duyurular

ULUDAĞ KOLEJİNDEN GELECEK İLE GELENEK

Uludağ Koleji, Uludağ Koleji isimli 2 adet robotu ile Korupark AVM de Bursalıların Kurban Bayramını kutlamaya hazırlanıyor.

10 Ağustos Cumartesi günü 14:00 – 22:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte Akınsoft firmasından kiralanan Mini Ada ve AdaGH5 robotları Korupark AVM’yi ziyaret edenlere şeker ikramında bulunacak.
Etkinlikte boyunca Ada GH5, bayram şekeri dağıtırken, Mini Ada ise dans gösterisiyle ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

KARŞILIKLI DİYALOG
Şeker dağıtımı ve dans gösterilerinin yanı sıra karşılarına geçen bireyler ile karşılıklı diyalog kurabilen Ada GH5 ve Mini Ada, merak edenleri Korupark AVM’ye davet ediyor.

1000 TL ÖDÜLLÜ SELFİ YARIŞMASI
Robot teknolojisini eğitim ve gelenekleriyle birleştiren Uludağ Koleji, Selfie yarışması ile birinci olan yarışmacıya 1000 TL lik para ödülü veriyor.

YARIŞMA KURALLARI VE SÜRECİ
* Yarışma Günü 10 Ağustos Cumartesi
* Yarışma Saati 14:00 – 22:00
* Yarışma Yeri: Korupark AVM
* Yarışmaya Uludağ Koleji robotları ile çekildiğiniz selfie fotoğrafını İnstagram sayfanızda #uludağkoleji ile paylaşarak katılabilirsiniz.
* Yarışma gereği #uludağkoleji ile paylaşacağınız fotoğrafta en az 10 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir.
* Yarışmaya her katılımcı 1 adet fotoğraf paylaşımı ile katılabilir. Birden fazla paylaşılan fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

Not: Yarışma sonunda yarışmayı kazanan şanslı Bursalı, Uludağ Kolejinde düzenlenecek görkemli törenle hediyesini alacaktır.